Dveře

Plastové dveře - kvalita, která Vás mile překvapí

Vchodové dveře OTHERM se vyrábějí ve třech profilových řadách, se sklem nebo výplní v mnoha různých provedeních.

Pro vchodové plastové dveře OTHERM je samozřejmostí vysoká bezpečnost. Veškeré dveřní profily jsou třídy A, která se vyznačuje nejvyšší tloušťkou stěn, a tedy i stabilitou rámu a křídla. Vchodové dveře jsou standardně osazeny zámkovými tyčemi KFV s 3bodovým zamykáním.

Ke vchodovým dveřím OTHERM je dodáván nízký hliníkový rám s přerušeným tepelným mostem, který efektivně zabraňuje únikům tepla. Závěsový systém zaručuje přesný a lehký chod.

Pokud potřebujete poradit s výběrem plastových dveří oslovte nás poptávkou. Rádi Vám ZDARMA poskytneme odbornou radu a připravíme nabídku na míru Vašim potřebám.

Řez plastovými dveřmi

ŘEZ PLASTOVÝMI DVEŘMI

  • Izolační dvojsklo či trojsklo s inertním plynem (argon)
  • Zasklívací lišta - je vyráběna s těsněním koextrudovaným ze speciálního měkčeného plastu a je opatřena zámkem, který se „zaklapne“ do příslušné drážky v křídle.
  • Plastový distanční rámeček zajišťuje „teplý“ okraj skla. Dodáváme standardně.
  • Plastové profilové systémy se stavební hloubkou 73 –76 mm. Klasické tvary s lehce zaoblenými hranami. Dokonalé linie a plochy bez drážek zaručují snadnou údržbu.
  • Speciálně tvarovaná ocelová pozinkovaná výztuha v křídle zajišťuje vynikající vlastnosti vchodových dveří OTHERM a jejich tvarovou stálost.
  • Jednoduché či dvojité těsnění na křídle z kvalitního materiálu. Optimální přítlačné sevření zajišťuje výbornou těsnost dveří OTHERM i při hnaném dešti.
  • Práh vchodových dveří OTHERM


Dřevěné dveře

Dřevěné dveře - spolehlivá vstupní brána

Dveře jsou vizitkou každého domu a výrazně ovlivňují jeho vzhled. Vítají návštěvníky a měly by dobře chránit před těmi, kteří přicházejí s nečestnými úmysly.

Dřevěné dveře nabízíme ve čtyřech variantách provedení DESIGN, DESIGN 42, RD KLASIK a NOVODESIGN. Oslovte nás poptávkou a můžete mít vchodové dveře, které Vám budou sousedé závidět.

Vyrobíme Vám také originální dveře podle Vašeho vlastního návrhu.

Dřevěné vchodové dveře jsou vyráběny z vícevrstvého lepeného profilu stavební hloubky 68 mm. Použití masivních prvků zaručuje vysokou pevnost a tvarovou stabilitu dveří. Do dřevěného rámu jsou vkládány izolační výplně podle přání zákazníka. Výplně jsou buď z izolačního skla, nebo dřevěné vyplněné polyuretanovou izolací.

Typy vchodových dveří
Skleněné výplně dodáváme v provedení s ornamentálním, bezpečnostním, reflexním nebo zvukově izolačním dvojsklem (Ug=1,1 W/m2K). Dřevěné výplně, které mají uvnitř tepelně izolační výplň (U=1,1 W/m2K), jsou nabízeny buď v hladkém provedení, s kazetami nebo s imitací palubek.

Vchodové dveře jsou vyráběny ve variantě jak dovnitř tak ven otvíravé. Z hlediska estetického je možné zvolit dveře klasické jednokřídlé, ale i dvoukřídlé.

Na míru vyrobíme také celé vstupní portály s bočními světlíky i nadsvětlíky. Konkrétní vzhled přizpůsobíme každému typu stavby.

Ke vstupním portálům pro bytové domy zajistíme také kompletní vybavení schránkami, madly apod. Pro domácnosti nabízíme také ozdobná klepadla, rozety, kukátka atd.


Hliníkové dveře

Hliníkové dveře - ideální řešení do namáhaných prostor

Hliníkové dveře se hodí do všech prostor s velkým pohybem osob. Nemusí to být jen administrativní nebo komerční prostory. Hliníkové systémy jsou ideální také jako prakticky nezničitelné vstupní portály bytových a panelových domů. Velmi efektně působí u moderních rodinných domů.

Oslovte nás poptávkou a my Vám navrhneme řešení na míru Vašim potřebám.

Díky velké barevné i tvarové variabilitě je možné přizpůsobit je vzhledu budovy. Moderní a spolehlivé kování dveří zaručuje zvýšenou úroveň bezpečnosti již v základním standardu. Vstupní portály je možné vybavit také bezpečnostními systémy zámků, kartovými a elektronickými zámky, případně automatickým otevíráním.

Pro vstupní portály bytových a panelových domů nabízíme také dodávku na klíč včetně schránkových systémů.